New Ribbon
Torby ECO

Torba Green Bag/ECO BAG.

Torby PP

Torby PP

Plandeki

Plandeki

Example Frame
: 19: 200

O firmie

Firma Handlowo Usługowa "Tadeusz Sroka" istnieje na rynku od 1994 roku, prowadząc działalność gospodarczą w zakresie: sprzedaży torb i plandek z PP i PE, PRZEWOZU OSÓB NA LINIACH REGULARNYCH I NIEREGULARNYCH, oraz rzeczy, wynajmem powierzchni handlowych i składowych. Współpracujemy z wieloma krajowymi i zagranicznymi (Ukraina, Litwa) hurtowniami, oraz kilkudziesięcioma odbiorcami detalicznymi. Jako jeden z największych na Podkarpaciu importerów toreb i plandek wykonanych z polipropylenu (PP) i polietylenu (PE) wychodząc naprzeciwko Państwa oczekiwaniom jak i potrzebom rynku, postanowiliśmy dołączyć do naszej oferty EKOLOGICZNE torby "Green Bag" , oraz "ECO BAG"

 

 

EKOLOGICZNE torby "Green Bag" , oraz "ECO BAG" wyknane są z trwałego i podlegającego recyklingowi polipropylenu (PP). Oferowane przez nas produkty są trwałe, estetyczne, praktyczne, a przede wszystkim przyjazne środowisku. Nasze torby i plandeki mogą służyć Państwu przez lata. W przypadku zużycia, nasze torby i plandeki mogą być powtórnie wykorzystane dzięki recyklingowi, a wyrzucone ulegają całkowitej biodegradacji po 5 latach!!!

 


W naszej ofercie, głównie skierowanej do odbiorców hurtowych, mogą państwo znaleźć także wiele innych modeli TOREB PP/PE, oraz szeroką gamę wielofunkcyjnych i praktycznych PLANDEK PP/PE.

 

SZANOWNY KLIENCIE - informujemy, że realizujemy zamówienia specjalne co do wymiarów i kolorów oferowanych przez nas produktów (DOWOLNY ROZMIAR I KOLOR WG ŻYCZENIA), a także indywidualny NADRUK czy LOGOTYP na wybranej przez Ciebie TORBIE lub PLANDECE

 

 

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!