: 24: 205

Nasza oferta

 

W naszej ofercie, głównie skierowanej do odbiorców hurtowych, mogą państwo znaleźć wiele modeli TOREB PP/PE, REKLAMÓWEK i WORECZKÓW HDPE, oraz szeroką gamę wielofunkcyjnych i praktycznych PLANDEK PP/PE.

 

SZANOWNY KLIENCIE - informujemy, że realizujemy zamówienia specjalne co do wymiarów i kolorów oferowanych przez nas produktów (DOWOLNY ROZMIAR I KOLOR WG ŻYCZENIA), a także indywidualny NADRUK czy LOGOTYP na wybranej przez Ciebie TORBIE, REKLAMÓCE lub PLANDECE.

 

 

 

 • Torby EKOLOGICZNE

  Torby Ekologiczne, wykonane z POLIPROPYLENU pomagają chronić środowisko i domowy budżet - nasze torby posłużą Ci przez wiele lat, stając się nieodzownym towarzyszem zakupów. ECOBAG i GREENBAG to torby wykonane w trzech uniwersalnych rozmiarach, z nitowanymi uszami i wkładką usztywniającą na dnie.

 • Torby PP/PE

  Torby PP (Polipropylen) - torby o szerokim zastosowaniu (transport,  zakupy, przeprowadzki, cięzkie towary). Torby wykonane w 100 % z POLIPROPYLENU, tkane o wysokiej wytrzymałości i udźwigu. Gramatura materiału 100 - 200 g/m2, foliowane jedno/dwustronnie, co zapobiega łatwemu przetaciu materiału.U niwersalny charakter toreb PP i bogata kolorystyka, pozwolą Państwu wybrać torbę dla siebie.

 • Torby OX-P

   Torby OXFORD POLYESTER  - NOWOŚĆ w naszej ofercie - torby o szerokim zastosowaniu (transport,  zakupy, przeprowadzki, cięzkie towary). Uniwersalny charakter toreb OX-P i oryginalna kolorystyka, pozwolą Państwu wybrać torbę dla siebie.
 • Plandeki PP

  Oferowane przez naszą firmę Plandeki PP charakteryzują się wysoką wytrzymałością , odpornością na rozdarcia, wodę, wiatr czy promienie słoneczne. Plandeki wykonane są z POLIPROPYLENU, pokryte obustronie POLIETYLENEM z filtrem UV, z wzmocnionymi brzegami z metalowymi pierścieniami, umożliwiającymi łatwe mocowanie.

 • Reklamówki i Woreczki

  Reklamówki HDPE typu t-shirt z zakładkami bocznymi, przeznaczone do kontaktu z żywnością. Bogata gama rozmiarów i kolorów. Możliwość wykonania nadruku lub logotypu.

  Woreczki HDPE w pakietach lub rolkach, przeznaczone do konaktu z żywnością, atestowane. Uniwersalne rozmiary, kolor: przezroczyste.